Sängbord ett par

Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par
Sängbord ett par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, Bodafors, vita, en låda, höjd ca 55, 50x37,5 cm.

Smärre slitage.

644958

2019-05-17