Stolar, sannolikt från frankrike

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, sannolikt Frankrike, 1900-talets första hälft, mörkbonad björk, rottingsits, sitthöjd ca 45 höjd ca 108 cm

Åldersrelaterat slitage

644979

2019-05-19