Fernandez Arman färglitografier i portfölj

Klubbat för:

5 400 SEK

4 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Artistery Dentistery, 3 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 15 blad, signerade och numrerade i 250 ex. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, ca 56x43 cm

644985

2019-05-17