Signerad utställningskatalog ABBA world
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ABBA, signerad utställningskatalog från "ABBA World", 2010, med autografer av samtliga medlemmar (fr. vänster till höger Benny Andersson, Anni-Frid "Frida" Lyngstad, Agneta Fältskog och Björn Ulvaeus), utgiven av Bravado International Ltd.
"Detta föremål ingår i tema-auktionen Pop & Rock"
Proveniens: Ingmarie Halling, intendent vid ABBA The Museum
644988
2019-05-17