Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, bestående av 18 lådor med glas och beslag. Stomme i furu, höjd 120, 97x63 cm
Fanerskador, slitage. Senare pålimmad skiva i ek.
644989
2019-05-22