KÖPMANSDISK

KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK
KÖPMANSDISK

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, bestående av 18 lådor med glas och beslag. Stomme i furu, höjd 120, 97x63 cm

Fanerskador, slitage. Senare pålimmad skiva i ek.

644989

2019-05-22