ABBA autografer från Brighton 1974
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ABBA, autografer, från Eurovision Song Contest, Brighton, signerad av samtliga medlemmar i ABBA (uppifrån och ned Benny Andersson, Agneta Fältskog, Anne-Frid "Frida" Lyngstad, Björn Ulvaeus), svartvit pressbild föreställande samtliga medlemmar i de ikoniska Waterloo-kostymerna, ca 15x11 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"
Proveniens: Ingmarie Halling, intendent vid ABBA The Museum
644992
2019-05-17