Blomlåda i mässing

Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, tidigt 1900-tal, jugend, dekor i relief i form av puttos och akantus, kortsidor med lejonmaskaroner med hänklar, mått ca ca 50x16 cm

Bruksslitage

644995

2019-05-19