Spegel med keramikram

Spegel med keramikram
Spegel med keramikram
Spegel med keramikram
Spegel med keramikram
Spegel med keramikram
Spegel med keramikram

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1960/70-tal, ram i glaserad keramik, mått ca 50x40 cm

Bruksslitage

644996

2019-05-19