Poul Kjaerholm bord PK61
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
POUL KJAERHOLM, soffbord, PK61, Fritz Hansen, underrede i rostfritt stål, skiva i carraramarmor, märkt i stålet, etikettmärkt och daterat 1995, skivans mått 80x80 cm, höjd 33 cm.
Bruksslitage med enstaka nagg.
645007
2019-05-18