Anna Finney Huset

Anna Finney Huset
Anna Finney Huset
Anna Finney Huset
Anna Finney Huset

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, ca 72x88 cm

PROVENIENS: Galleri Brändström & Stene

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

645034

2019-05-19