Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPLAKETT, Naile Wafin för Arabia, 1900-talets andra hälft, keramik, signerad ARABIA N.W, ca 58 x 26,5 cm
645035
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här