Väggplakett Naile Wafin för Arabia

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VÄGGPLAKETT, Naile Wafin för Arabia, 1900-talets andra hälft, keramik, signerad ARABIA N.W, ca 58 x 26,5 cm

Zustandsbeschreibung

645035

2019-05-24