Sättugnsplattor

Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor
Sättugnsplattor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄTTUGN, sättugnsplattor, 4 st., gjutjärn, "Amor Vincit Omnia 1772", ca 27x63 cm resp 45x63 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

rost, slitage

645045

2019-05-22