Hans Osswald Träsnitt

Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt
Hans Osswald Träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS OSSWALD (född 1919-?): Komposition med ansiktssiluetter, signerad Hans Osswald samt numrerad 16/25, daterad -54, träsnitt, motivmått ca 39x54 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

645058

2019-05-21