Roj Friberg färglitografi

Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROJ FRIBERG (1934-2016): "Framtidsvision", signerad och daterad RJ -77, färglitografi, 64/350, bildmått ca 54x74 cm

645076

2019-05-18