Gösta Werner - Columbine
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GÖSTA WERNER (1909-1992): "Columbine", signerad Gösta Werner samt daterad -69, blandteknik på papp, 50x61 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Kuntoraportti
645085
Päivämäärä:
2019-05-22