Gösta Werner - Columbine

Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine
Gösta Werner - Columbine

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GÖSTA WERNER (1909-1992): "Columbine", signerad Gösta Werner samt daterad -69, blandteknik på papp, 50x61 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Kuntoraportti

645085

Päivämäärä:

2019-05-22