Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROBERT KEMM (1837-1895): Flicka med krus, signerad R Kemm, olja på duk, ca 78x55 cm
Krackeleringar
645095
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här