Robert Kemm oljemålning

Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning
Robert Kemm oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT KEMM (1837-1895): Flicka med krus, signerad R Kemm, olja på duk, ca 78x55 cm

Krackeleringar

645095

2019-05-21