Grafiskt blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAFISKT BLAD, efter Zuccarelli, "Stanca siede la Madre e il figlio abbraccia...", lith av Wagner Scul. Venezia, bladmått ca 42x54 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
skador, fläckar
645102
2019-05-21