Grafiskt blad

Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISKT BLAD, efter Zuccarelli, "Stanca siede la Madre e il figlio abbraccia...", lith av Wagner Scul. Venezia, bladmått ca 42x54 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

skador, fläckar

645102

2019-05-21