Parkmotiv med kvinnofigur oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parkmotiv med kvinnofigur, otydligt signerad, olja på duk, ca 65x90 cm

645105

2019-05-21