Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Stilleben, signerad Hedlund, olja på pannå, ca 82x100 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

645118

2019-05-17