Carl Malmsten ´´Häggbom´´ fåtölj

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Häggbom", fåtölj, 2000-tal, ben i betsat trä, stoppad stomme klädd i grå textil, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, några mindre fläckar

645124

2019-05-21