Mats Rydstern oljemålning

Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): "Provence", signerad Mats Rydstern, daterad a tergo 1984, olja på duk, ca 37 x 46 cm

645126

2019-05-18