Herrbetjänt
2019-05-18
645142
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 105 cm
Sedvanligt bruksslitage