Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 105 cm

Sedvanligt bruksslitage

645142

2019-05-18