Skåp med skrivklaff Troeds Möbler

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TROEDS MÖBLER, skåp med skrivklaff, 1960-tal, fanérat i teak, nyckelbussningar och gångjärn i mässing, höjd ca 116, 147x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

645154

2019-05-19