Jürgen Klein

Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÜRGEN KLEIN (Tyskland, född 1924): Komposition I-IV, signerade och daterade 73, ea, färgserigrafier, bildmått ca 54x42 cm,

Oramade

645163

2019-05-19