Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SABEL, svensk, modell 1893, för officer vid kavalleri, balja i stål, stämplad Svalling, längd med balja ca 113 cm
Visst slitage
645171
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här