Gräddkanna sockerskål samt fat i silver

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, FAT, 3 dlr, silver, svenska importstämplar, höjder ca 9 cm, fat med genombruten dekor, diameter ca 16 cm, total vikt ca 329g

Mindre repor förekommer

645178

2019-05-24