Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, FAT, 3 dlr, silver, svenska importstämplar, höjder ca 9 cm, fat med genombruten dekor, diameter ca 16 cm, total vikt ca 329g
Mindre repor förekommer
645178
2019-05-24