Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, lådor dekorerade med cylindriska lister, draghandtag i svärtat läder, förgyllda benavslutningar, höjd ca 85, 80x49 cm
Omarbetad, senare bemålning
645180
2019-05-17