Spegel med konsolbord rokokostil
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad dekor, marmorskiva, konsolens höjd ca 75, b 74 spegelns höjd 129x53 cm
Spegel med slitage och skador. Konsolbord med lagning.
645187
2019-05-19