Spegel med konsolbord rokokostil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad dekor, marmorskiva, konsolens höjd ca 75, b 74 spegelns höjd 129x53 cm

Spegel med slitage och skador. Konsolbord med lagning.

645187

2019-05-19