Autografer Bordtennis
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AUTOGRAFER, TEMA BORDTENNIS, 25 st, signerade fotografier/bilder av Ma Long (2), Jiang Jialiang, Chen Meng, Ding Ning, Xu Xin, Fan Zhendong, Zhu Yuling, Timo Boll, Jean-Philippe Gatien, Tomokazu Harimoto, Mitzutani, Kasumi Ishikawa, Dimitrij Ovtcharov (2), Jörg Rosskopf, Jean Michel Saive (2), Jan-Ove Waldner, Jörgen Persson 3 st, samt lagbild signerad av Michael Appelgren, Jörgen Persson och Jan-Ove Waldner, signerade på bilder/färgfotografier, delvis 18x24 cm
PROVENIENS:
Nuvarande ägare träffade pingiseliten på
bordtennis-VM i Sverige 2018. Autografer personligt erhållna.
Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.
645198
2019-05-21