Autografer Bordtennis

Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis
Autografer Bordtennis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AUTOGRAFER, TEMA BORDTENNIS, 25 st, signerade fotografier/bilder av Ma Long (2), Jiang Jialiang, Chen Meng, Ding Ning, Xu Xin, Fan Zhendong, Zhu Yuling, Timo Boll, Jean-Philippe Gatien, Tomokazu Harimoto, Mitzutani, Kasumi Ishikawa, Dimitrij Ovtcharov (2), Jörg Rosskopf, Jean Michel Saive (2), Jan-Ove Waldner, Jörgen Persson 3 st, samt lagbild signerad av Michael Appelgren, Jörgen Persson och Jan-Ove Waldner, signerade på bilder/färgfotografier, delvis 18x24 cm

PROVENIENS:
Nuvarande ägare träffade pingiseliten på
bordtennis-VM i Sverige 2018. Autografer personligt erhållna.
Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.

645198

2019-05-21