Serveringsvagn
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mahognyfanerad, draghandtag med bandrosetter i mässing, uppfällbara klaffar samt utdragbara skivor, höjd ca 64, 70x43(89) cm
Repor, hjulens gummi till stora delar bortvittrat
645208
2019-05-19