Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mahognyfanerad, draghandtag med bandrosetter i mässing, uppfällbara klaffar samt utdragbara skivor, höjd ca 64, 70x43(89) cm

Repor, hjulens gummi till stora delar bortvittrat

645208

2019-05-19