Bokhylla jugend

Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bokhylla med skåpsdel, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, dörrspeglar med skulpterad dekor, beslag i mässing, skyltmärkt, höjd ca 165, 132x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skador, hyllplanskonsoler saknas

645215

2019-05-19