Kombinationsmöbel

Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

KOMBINATIONSMÖBEL, 3 delar, märkt A-B Lammhult 1954, fanerat i teak, ben i bok, höjd ca 72 80x41 vardera del

Slitage

645219

2019-05-19