Ljuskrona jugend Vasateatern
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, hängande glasstavar i 2 nivåer, dekor av rosor, höjd ca 100, diameter 60 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Saknar kupor
645225
2019-05-19