Bruno Mathsson soffbord "Annika"

Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Annika", soffbord, 1930-/40-tal, Firma Karl Mathsson, bord med skiva fanérad i alm, ben i bok, etikettmärkt, höjd ca 61 cm, yttermått 95x63 cm

Bruksslitage

645235

2019-05-21