Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Annika", soffbord, 1930-/40-tal, Firma Karl Mathsson, bord med skiva fanérad i alm, ben i bok, etikettmärkt, höjd ca 61 cm, yttermått 95x63 cm
Bruksslitage
645235
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här