Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

200 EUR

VEIKKO AALTONA (1910-1990) Blomster stilleben, signerad samt daterad 1941, olja på duk, 65x54 cm

645243

2019-05-19