Spänne jade

Spänne jade
Spänne jade
Spänne jade
Spänne jade
Spänne jade
Spänne jade

Klubbat för:

5 200 SEK

1 000 SEK

SPÄNNE, jade, Kina, 1900-talets slut, dekor i relief, längd ca 10 cm

Lagning, spricka

645245

2019-05-19