Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad och daterad V Kliuchnikov -15, olja på duk, ca 71x86 cm

645254

2019-05-18