Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
SVEN-ARNE "Höken" HÖKENSTRÖM (född 1947): Motiv av en nedstämd gycklare, signerad Höken, akryl på duk, ca 116x89 cm
Smärre slitage
645257
2019-05-21