Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 6 st, Berså, Gustavsberg, UPPLÄGGNINGFAT, 2 st, Picnic, Rörstand, diameter 21 resp längd 30-42 cm
Tallrikarna med smärre glasyrslitage, 1 tallrik ed fotringsnagg
645258
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här