Tallrikar uppläggningsfat

Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat
Tallrikar uppläggningsfat

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, Berså, Gustavsberg, UPPLÄGGNINGFAT, 2 st, Picnic, Rörstand, diameter 21 resp längd 30-42 cm

Tallrikarna med smärre glasyrslitage, 1 tallrik ed fotringsnagg

645258

2019-05-19