två serveringsbrickor

två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor
två serveringsbrickor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBRICKOR, 2 st, porslin, tidigt 1900-tal, 1 med dekor i underglasyrblått, ram i trä, samt 1 med tryckt polykrom dekor av blommor och blad, ram i genombruten metall, mått ca 54x35 samt 42x32 cm

Bruksslitage

645264

2019-05-31