Sängbord Art Deco stil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1930/40-tal, Art Deco stil, bemålad beige med trompe d´oeil marmor och snäckskal dekor, 1 dörr samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 51, 36x41.5 cm
Slitage, märken, repor, fläckar, ställvis förlust av färg
645266
2019-05-21