Sängbord Art Deco stil

Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil
Sängbord Art Deco stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1930/40-tal, Art Deco stil, bemålad beige med trompe d´oeil marmor och snäckskal dekor, 1 dörr samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 51, 36x41.5 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, ställvis förlust av färg

645266

2019-05-21