Oscar Reutersvärd skulptur

Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur
Oscar Reutersvärd skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Skulptur, i form av kedja, signerad Oscar Reuterswärd, numrerad 13/100, höjd 58 cm.

Sedvanligt slitage.

645280

2019-05-25