Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV ARNE ( 1925-2011): ´´Häganäs´´, signerad G. Arne a tergo, daterad 1945, olja på duk, ca 64x44 cm

Åldersrelaterat slitage

645313

2019-05-21