Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV ARNE ( 1925-2011): ´´Häganäs´´, signerad G. Arne a tergo, daterad 1945, olja på duk, ca 64x44 cm
Åldersrelaterat slitage
645313
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här