Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), ´´Blomsterstånadet´´, signerad Rosensohn, olja på duk, 49x77 cm

Åldersrelaterat slitage

645314

2019-05-21