Gaspare Diziani hans krets

Gaspare Diziani hans krets
Gaspare Diziani hans krets
Gaspare Diziani hans krets
Gaspare Diziani hans krets
Gaspare Diziani hans krets
Gaspare Diziani hans krets

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GASPARE DIZIANI (1689-1767) hans krets, 1700-tal, Konungarnas tillbedjan, olja på duk, dubblerad, ca 50x70 cm

Några skrapmärken, lagad dubblering, retuscher

645315

2019-05-21